و این هم راهنمایی که می دونم خیلی وقته منتظرش بودید. راهنمای آمادگی همیشه در برابر مهمون سرزده، با یک خونه تمیز و مرتب!
با دنبال کردن قدم‌های ساده‌ای که حفظ تمیزی خانه را به عادتی همیشگی دنبال می‌کند، نیازی به خونه تکونی و بشور و بساب همیشگی و بی‌اثر ندارید. معجزه اصلی این تمرینات اینه که بعد از یاد گرفتنشون، زمان کمتری صرف امور خونه خواهید کرد، ولی خونه تمیزتری خواهید داشت. این یعنی وقت بیشتر برای کارهای مهمتر، و آرامش بیشتر در اثر داشتن یک محیط مرتب.
این تمرینات برای پایه آموزشهای خانم Flylady ، یک مدرس آمریکایی طراح شده و بعد از چند ماه آموزش و رفع اشکال آنلاین برای بیش از ششصد نفر، به صورت فعلی در دسترس شما قرار گرفته است.
با خرید این راهنما علاوه بر دسترسی داشتن به آموزش کامل تمرینات، از پشتیبانی و همین طور عضویت در یک گروه پر از خانمهای باتجربه در این زمینه بهره‌مند خواهید شد.
چند نقل قول از دوستانی که این برنامه رو اجرا می‌کنند:
-“تمرینهای خوب گروه خوبمون بیش از هرچیز برای من آرامش داشته….این آرامش و خوشی رو بعد از لطف خدا مدیون بزرگواری شمام و همیشه دعاگوتون هستم ”
-“من که خیلی استفاده بردم. خونه‌ام همیشه مرتبه و در کمترین زمان ممکن آماده پذیرایی از مهمون میشه. من همیشه مدتها وقت صرف تمیز کردن خونه می‌کردم، هیچ وقت هم خونه مرتب نبود و همیشه خسته بودم. الان شبها بعد از تموم شدن تمرینات قبل از اینکه برم سراغ مطالعه اطراف رو نگاه می کنم و از دیدن آشپزخونه ای که برق می زنه لذت می برم. قبلا کی همچین مجالی داشتم…”
-“خیلی عالی بود تمرینات. با وجود دو تا بچه کوچیک و سرکار رفتن خیلی به تمیزی همیشگی خونه ما کمک کرد.”
برای دریافت این راهنما از لینک زیر استفاده کنید. بعد از پایان پرداخت  می‌توانید فایل را دانلود کنید.
[دانلود فایل کتاب]
اگر خارج از ایران زندگی می کنید و امکان پرداخت ریالی ندارید، با پرداخت پنج پوند از طریق این  لینک PayPal می تونید این راهنما رو بخرید. فایل بعدا برای شما از طریق آدرس ایمیلتون ارسال خواهد شد.
فراموش نکنید که رضایت شما تضمینی است. اگر از مطالب راهنما راضی نبودید کافیه به من اطلاع بدید و هزینه تون رو پس بگیرید.
از خرید شما و همراهی‌تون با سایت لذت کمتر داشتن متشکرم.
عارفه قدسی‌زاده