هفت سیندیگه چیز زیادی به شروع سال جدید نمونده. من توی روزها پر میشم از حسهای خوب. حس می‌کنم خدا/کائنات/سرنوشت، بسته به اعتقادی که داریم، داره بهمون یک پاک کن بزرگ میده، یا یک صفحه سفید نو، فرصتی برای شروع از اول، برای درست کردن هر خشتی که کج گذاشتیم و هر قدمی که اشتباه برداشتیم. برای چرخوندن فرمون به سمتی که دوست داریم، برای پیدا کردن راه اگر گم شدیم.

برای من سال ۹۳ خیلی سال خوبی بود. اتفاقات خانوادگی و دوستانه زیادی توش برام رخ داد که همه‌وشون برام به یاد ماندنی هستند. ولی بهترین چیزی که توش برام اتفاق افتاد شروع نوشتن در این وبلاگ و پیدا کردن دوستانی بود که ماه‌های آخر این سال رو برام به چیزی که هرگز تصورش رو نمی‌کردم تبدیلش کردند. زمستون این سال برای من به یاد ماندنی‌ترین بخش این سال خواهد بود. از همه شما برای بودنتون و برای مهربونی‌ها و محبت‌هاتون که همیشه شگفت زده‌ام می‌کنه و کلی بهم انگیزه میده متشکرم.

حالا بی صبرانه منتظر صفحه سفید پیش روم هستم تا بهش برسم. امیدوارم با این سرمایه بی‌نظیری که سال ۹۳ بهم هدیه داده یعنی شما دوستان خوبم، بتونم این صفحه رو طوری که شایسته است پر کنم. توش آدم بهتری بشم. بتونم به لبهای بیشتری لبخند هدیه کنم. امیدوارم بتونم آرامش و شادی‌‌ای که بعد از پشت پا زدن به مصرف بی رویه و خلوت کردن خونه پیدا کردم، و حس خوبی که تمیزی پایدار خونه بهم میده رو به عده بیشتری منتقل کنم. امیدوارم به عده بیشتری کمک کنم ببینند چقدر داشته‌های ما زیاده و چیزی کم نداریم، و با همین ها که داریم می‌تونیم خوش تیپ، زیبا، توی باسلیقه‌ترین و شیک‌ترین خونه‌ها، بهترین زندگی رو داشته باشیم.

امیدوارم همه شما هم توی بهتر پرکردن این صفحه جدید همراه من باشید. اگر فکر می‌کنید دونستن این مطالب می‌تونه به کسی کمک کنه، حتما باهاش در این زمینه صحبت کنید. اگر مطالب وبلاگ و صفحه اینستاگرام براتون مفید بوده، با انتشارش به بقیه هم کمک کنید. به قول شادی‌جان دوست عزیزم،

یکی از کارایی که تصمیم گرفتم عید انجام بدم ترتیب دادن گفتگوهای مفید در باب ساده زیستی و زندگی کیفی و مینیماله .

شما برای پرکردن صفحه جدیدتون چه برنامه‌‌ای دارید؟ هرکدوممون با یک کار کوچیک می‌تونیم دنیا رو به جای قشنگتری تبدیل کنیم. پیشنهادهای خوبتون در این زمینه رو توی کامنتها بنویسید تا همه بتونیم با هم انجامشون بدیم و سال ۹۴ برای همه‌مون تبدیل بشه به یک سال بی‌نظیر!

سال جدید رو پیشاپیش بهتون تبریک میگم دوستان خوبم.

یک پیشنهاد نوروزی از طرف من: استفاده از ماهی قرمز کاغذی برای سفره هفت سین

خیلی دوستتون دارم، دونه دونه شما همراهان بی‌نظیرم رو که خیلی چیز ازتون یاد گرفتم.

امیدوارم تعطیلات حسابی به همه تون خوش بگذره.

به امید دیدار!


 

دوستان عزیزم انجمن وبلاگ هم راه اندازی شده. انجمن محل گپ و گفت و دور هم جمع شدن ما با بقیه دوستان هم نظرمونه. لینکش بالای وبلاگ هست. در ضمن اگر همراه دوره ایمنی در برابر مهمون سرزده بودید با عضویت در انجمن و اعلام حضور می‌تونید کد تخفیف برای راهنمای خانه خلوت در یک ماه دریافت کنید. اگر برای ورود به انجمن به مشکلی برخوردید با من مطرح کنید.

فکر می‌کنم داشتن این کتاب برای هر خانم و آقای خانه‌داری لازمه و می‌تونه یک عیدی خیلی مناسب و متفاوت و مینیمال باشه! شما دوست دارید این کتاب رو به کی هدیه کنید؟

آرشیو وبلاگ در حال انتقاله ولی تا اون زمان نوشته‌های قبلی رو در این آدرس ببینید.