اپدیت تیر ۹۴: متاسفانه فعلا لینک‌های داخل فایل راهنما به علت از بین رفتن سرور های بلاگفا و پاک شدن همه نوشته‌ها کار نمی‌کنند. البته تمرینات خانه خلوت در همین شکل فعلی قابل اجرا هستند و در خلوت شدن خانه شما مشکلی ایجاد نخواهد شد، فقط امکان مطالعه اضافی در مورد مباحث فعلا وجود ندارد. امیدوارم به زودی داده‌‌های بلاگفا بازیابی شده و این مشکل حل شود. من هم به تدریج نوشته‌های وبلاگ قدیمی را به این آدرس منتقل می‌کنم.


تمرینات خانه خلوت در یک ماه که در بهمن ۹۳ در اینستاگرام با هم دوره کردیم بخش عمده‌ای از انباشتگی‌های خرت و پرت در گوشه و کنار خونه رو از روی دوش آدم بر می‌دارند. اما به خاطر نعمت زندگی و داشتن خانه و خانواده، این پایان کار نیست. همه این اقلامی که بارشون رو از روی دوشمون کردیم با چشم به هم زدنی دوباره خونه رو پر خواهند کرد، مگر اینکه چشم و گوشمون حسابی باز باشه و حسابی از خونه نگهبانی کنیم. بعد از ماه اول اگر هرماه این سی قدم رو دوره کنیم، همیشه خونه‌‌مون مثل خونه‌ای که تازه تکونده شده باشه خلوت و تمیز و پر از آرامش و حس خوب خواهد بود.این تمرینات به صورت یک پی‌دی‌اف که به نام شما اهدا خواهد شد، قابل خریداری است.

استفاده از این فایل خیلی راحته. توی فهرست ابتدای فایل شما خلاصه برنامه هر روز رو می‌بینید و با یک نگاه به کل سی روز می‌تونید جاهایی که توی‌ خونه‌تون احتیاج به رسیدگی داره رو پیدا کنید و سراغ اونها برید.

تمامی عکس‌های مرتبط به موضوع یک روز توی فایل گذاشته شدند و به هم لینک شدند به نحوی که با یک کلیک برای شما قابل دسترسی هستند. مثلا اگر مرتب کردن لوازم آرایش را انتخاب کنید، ایده‌های مرتبط با لوازم آرایش که در صفحه منتشر شده همه را خواهید دید و به لینک پست‌های مربوط توی وبلاگ هم دست‌رسی خواهید داشت. یا با انتخاب صفحه ملافه‌ها همه مدل‌های چیدمان ملافه در همون فایل با یک کلیک قابل مشاهده است. دوست دارید نظر دکتر چشمه‌علایی یا همون گیس گلابتون دوست داشتنی رو درباره کتاب بدونید؟

صفحه بندی عالی، ویراستاری خوب، انتخاب عکس به جا، لینکهای مفید.
متشکرم. بقدری سر ذوق و شوق آمدم که تصمیم گرفتم آن را اجرا کنم.
منتظر بقیه کتابهای عالی شما هستم. حتم دارم دکوراتور خوبی خواهید شد.

برای خرید کتاب از طریق دکمه پایین صفحه  اقدام کنید. بعد از پرداخت، لینک دانلود در اختیار شما قرار می‌گیرد. با این کار علاوه بر برداشتن اولین قدم برای داشتن خانه‌ای خلوت و همیشه مرتب، به ادامه فعالیت این سایت هم کمک خواهید کرد.
کتاب “خانه خلوت در یک ماه“]

اگر خارج از ایران زندگی می‌کنید و امکان پرداخت ریالی ندارید، با پرداخت مبلغ چهار پوند‌ از طریق این لینک PayPal  می تونید این راهنما رو دریافت کنید.
فراموش نکنید که رضایت شما تضمینی است. اگر از مطالب راهنما راضی نبودید کافیه به من اطلاع بدید و هزینه تون رو پس بگیرید.
از همراهی شما متشکرم.
عارفه قدسی‌زاده